پارچه دیواری

پارچه دیواری

پارچه دیواری

امروزه تنوع متریال ها در معماری داخلی را می توانیم مشاهده کنیم . پارچه دیواری یکی از قدیمی ترین و سلطنتی ترین متریال های معماری است که به واسطه فرایند تولید شهرت پیدا کرده است.

در واقع از این نوع پارچه به عنوان دیوارپوش در فضاهای داخلی استفاده می کنند. پارچه دیواری امروزه جایگزین مناسبی به جای کاغذ دیواری می باشد و مزیت های بیشتری نسبت به کاغذ دیواری دارد.

جنس این نوع دیوار پوش همانطور که از اسمش مشخص است از نوعی پارچه که با خاصیت ضد آب و رطوبت همراه است به وجود می آید و از نوعی الیاف طبیعی در این نوع پارچه استفاده شده است که در واقع با محیط زیست سازگاری دارد.

 

 

 

 

 

از دیگر مزیت های پارچه دیواری که باعث توجه افراد زیادی شده می توان به خاصیت ضد انتی باکتریال آن اشاره کرد. با توجه به این ویژگی پارچه دیواری می توان از نفوذ میکروب ها به آن جلوگیری شود و از لحاظ بهداشتی شسشتوی ان مشکلی ر ایجاد نمی کند.

این نوع پارچه های دیواری با توجه به ضخیم بودنشان و جنسی که دارند به عنوان یک عایق صدا نیز استفاده می شوند و خاصیت آکوستیکی مناسبی را دارند.

یکی دیگر از مزیت های این پارچه های دیواری داشتن طرح ها ورنگ های متنوع این نوع پارچه ها می باشد و با توجه به برجستگی طرحی که دارند حالت سه بعدی به فضا می دهند و باعث زیبایی هر چه بیشتر دیوارها می شوند.

اگر می خواهید که از این نوع پارچه ها به جای کاغذ دیواری استفاده کنید قطعا باید هزینه بیشتری نسبت به آن بپردازید ولی مطمئن باشید که این هزینه در مقابل محصولی ک دریافت می کنید بسیار ناچیز است.زیرا ویژگی هایی که پارچه دیواری دارد بسیار زیاد است و در واقع شما می توانید سال های زیادی از آن در خانه خود استفاده کنید بدون اینکه خاصیت خو را از دست دهد.

Call Now Button