پارچه مبلی

پارچه مبلی

پارچه مبلی

 

برای انتخاب مبل قطعا اولین ویژگی که باید در نظر داشته باشید و بسیار به چشم می آید باید به جنس پارچه مبلی دقت کنید. در واقع پارچه مبلی از مهم ترین جز از انتخاب مبل می باشد.علاوه بر زیبایی چشم نواز پارچه مبلی و رنگی که در ان استفاده شده است باید دقت کنیم که پارچه مبلی را انتخاب نماییم که دارای کیفیت بهتری نسبت به سایر پارچه های مبلی باشد. از این رو جنس و کیفیتی که در پارچه مبلی وجود دارد به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به انها اشاره می کنیم.

انواع پارچه مبلی

برای اینکه بتوانید یک پارچه مبلی را به درستی انتخاب کنید باید به کیفیت آن به عنوان عامل مهم در انتخاب پارچه دقت نمایید. به دلیل اینکه شما می خواهید به صورت روزانه از مبل خود استفاده کنید و این امر به مرور زمان باعث می شود که پارچه مبلی کیفیت خود را از دست بدهد و اصطلاحا از رنگ و رو بیوفتد و بعد از مدتی مبل شما  جلوه و زیبایی خود را از دست بدهد. پس بهتر است که در انتخاب پارچه مبلی نهایت دقت و توجه را داشته باشید.

پارچه رو مبلی انواع مختلفی دارد که می توان به پارچه هایی با جنس کتان، مخمل، ساتن، چرم، گلیم و یا جاجیم، مازراتی اشاره کرد. همه این انواع پارچه ها دارای ویژگی هایی خاص و منحصر به فرد می باشند. معایب انها نسب به مزیت های آنها کمتر به چشم می آید.

 

 

 

 

با توجه به مواردی که مورد پارچه مبلی گفته شد شما می توانید با انتخاب طرح و رنگ مناسب و مورد نظرتان ، مبل خود را با سایر وسایل خانه ست کنید و باعث ایجاد زیبایی و جلوه هر چه بیشتر دکوراسیون خانه خود شوید. همچنین در انتخاب طرح پارچه، باید به فضای خانه خود نیز دقت کنید زیرا رنگ پارچه در بزرگ تر یا کوچک تر نشان دادن خانه شما نقش اساسی را دارد.

Call Now Button