برند کروما

برند کروما

برند کروما

برند کروما
برند کروما
برند کروما
برند کروما

کمپانی کروما متعلق به ماسورل می باشد. فلسفه کمپانی کروما از عشق و احساسات شدید نشأت گرفته است . بر اساس شعار ها تنها عشق است که می تواند به شما کمک کند تا بالا تر روید . شرکت ذکر شده اهمیت زیادی برای هنر و کیفیت در نظر گرفته است . ماسورل در خانواده ای که در زمینه تولیدات منسوجات سابقه درخشانی داشته اند متولد شده است . تولد ماسورل در این خانواده سبب شده است که او بتواند با بهره بردن از سوابق خانوادگی به موفقتی بی نظیر دست پیدا کند.

فعالیت حرفه ای کمپانی کروما در اواخر قرن 20 شروع شده است. این کمپانی با استفاده از تکنولوژی و بهترین متریال روز کاغذ دیواری هایی با کیفیتی بی نظیر و ستودنی تولید کرده است . کمپانی ذکر شده 100 درصد بلژیکی است .

کمپانی کروما تشکیل شده است داستان های متفاوتی است که در جریان می باشد. هر آلبوم و کالکشن کروما دارای یک داستان به خصوص و اورجینال است که منشأ داستان به فرهنگ های غنی جهانی در جای جای ایران باز میگردید .  ترکیب های رنگ بی نظیر ، ساختار خلاقانه و طراحی های جذاب سبب شده است برند کروما یکی از صاحبان سبک در این صنعت به شمار برود.

اکثریت طراحان مطرح جهان که به صورت حرفه ای یا خصوصی کار میکنند این برند را به شما برای طراحی دکوراسیون فضای داخلی خانه پیشنهاد می کنند.

 

 

برند کروما
برند کروما

خصوصیات فنی برند کروما

ماسورل شرکت مادر همواره در تلاش است تا هر آنچه که مربوط به قوانین محیط زیستی می باشد در رابطه با محصولاتی که تولید می نماید و صنعت نساجی رعایت نماید. این برند بر اساس قوانین خود متعهد است که محصولاتی با حداقل آسیب به محیط زیست را تولید نماید. به عنوان مثال تمامی رنگ های استفاده شده در محصولات تولیدی این شرکت بر پایه آب هستند و به هیچ وجه حلال صنعتی ندارند. یا به عنوان یکی دیگر از تعهدات این شرکت ، فاضلاب تولید شده در این شرکت به میزان حداکثر تصفیه شده و حداقل آلودگی در محیط زیست را خواهد داشت .

Call Now Button