alexandre turpault

Alexandre Turpault

Alexandre Turpault

 

در سال 1847 Alexandre Turpault  شور و هیجان خود را در بافت رو تختی که حاصل از تولید محصولات کتانی زیبا به مشتریان خود بود دائر کرد. سرانجام در دنیای بی کران طراحی منسوجات ، الکساندر کلکسیونی از روتختی ها و لوازم حمام و رومیزی و لوازم تجهیزات پشم ، کتان و پشم و ترکیبی از آنها به بازار عرضه نمود.

تعهد ما به کیفیت محصولات توجه به نکته بینی ما را به تمام تزئینات نشان می دهد.

دنیای طراحی Alexandre Turpault کاملا بر اساس ترکیب رنگ و پارچه ها است که هر شخصی با سلیقه خود می تواند از آن بهره بگیرد. شیک ، امروزی ، باوقار ، زیبا و جذاب که در سراسر دنیا توسعه یافته است .

در تمام دنیا و فروشگاه ها محصولات این برند عرضه می گرد. رنگ قوی ، پارچه راحت و جزئیات خیره کننده همگی نمایانگر قدرت این محصول می باشد.

 

 

 

Alexandre Turpault کمپانی خود را در Cholet افتتاح کرد. آن کمپانی در قلب منطقه ای با تولید منسوجات فراوان در سال 1847 تاسیس شد. او بافت پنبه ، کتان و چشم را در کارگاه صنعی خود ترکیب کرد و به خاطر این مهارت مشهور شد و این مهارت به خاطر کیفیت بافندگی و درخشندگی در کارهایش بود. چندین سال او یکی از بهترین ها در بازار بود و چندین جایزه را در سال های 1878 و 1889 در نمایشگاه های جهانی از آن خود ساخت و از جمله آن جایزه ها می توان مدال نقره و طلا به جهت کیفیت منسوجات تولیدی در این شرکت را نام برود.

در اوایل دهه 1930 برای کشتی نجار معروف Normandie رومیزی با گلهای پرزرق و برق و تجملاتی تولید نمود . وی در ابتدا متخصص در تولید دستمال سفره و دستمال آشپزخانه بود ولی محصولات خود را با روتختی و رومیزی متنوع نمود . در سال 1999 این کمپانی توسط Vanderchooten Group  حمایت شد که سومین تولید کننده بزرگ رو تختی و رومیزی در فرانسه می باشد. امروزه Alexandre Turpault بزرگترین تولید کننده محصولات کتانی در سراسر دنیا می باشد.

Call Now Button